Nasze Usługi

Nazwa usługi Cena Czas trwania
AMBER peel - kwas bursztynowy 130.00 PLN60 minut Rezerwuj Opis

Amber Peel - to linia kosmetyków przeznaczonych do nawilżenia oraz wygładzenia skóry. W niskim stężeniu produkt działa mocno nawilżająco na skórę. W wyższym stężeniu działa wygładzająco oraz zmiękcza zrogowaciały naskórek. Podstawowym składnikiem preparatów Amber Peel jest kwas hydroksybursztynowy.

ANTI ACNE kwas salicylowy 130.00 PLN60 minut Rezerwuj Opis

Anti Acne – to linia kosmetyków przeznaczona do zabiegów w gabinecie, których celem jest redukcja trądziku zapalnego. Eliminuje bakterie Propionibacterium acnes, które odpowiadają za powstawanie zmian ropnych. Produkty Anti Acne oparte są na kwasie salicylowym.

ANTI AGE kwas glikolowy 130.00 PLN60 minut Rezerwuj Opis

Anti Age – linia produktów przeznaczonych przede wszystkim do niwelowania skutków związanych ze starzeniem się skóry. Głównym składnikiem produktów Anti Age jest kwas glikolowy, którego małe cząsteczki doskonale przenikają w głąb skóry.

AZA peel- kwas azelainowy 130.00 PLN60 minut Rezerwuj Opis

AZA Peel– linia kosmetyków rekomendowana osobom ze skórą wrażliwą. Wykazuje bardzo dobre właściwości przeciwbakteryjne. Preparaty z tej serii doskonale sprawdzą się w redukcji objawów związanych z trądzikiem różowatym oraz ropnym (u osób z cerą wrażliwą). Linia Aza Peel oparta jest na kwasie azelainowym, dzięki któremu blokuje proces powstawania przebarwień.

Bomba witamoniowa (zabieg z Wit. C) 150.00 PLN60 minut Rezerwuj Opis
Dotleniająco-rozświetlający zabieg kolagenowy Souvre 180.00 PLN60 minut Rezerwuj Opis
FERUL peel - kwas ferulowy 130.00 PLN60 minut Rezerwuj Opis

Ferul Peel - linia kosmetyków przeznaczonych do zabiegów dla skóry z pierwszymi oznakami procesu starzenia. Dzięki zawartości wysokich stężeń kwasu ferulowego produkty tej linii skutecznie hamują proces starzenia się skóry.

Karboksyterapia pod oczy 50.00 PLN45 minut Rezerwuj Opis
LACTO PEEL kwas laktobionowy 130.00 PLN60 minut Rezerwuj Opis

Lacto Peel – linia kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji cery wrażliwej. Produkty tej linii są skuteczne w redukcji rumienia. Preparat łączy w sobie wszystkie zalety kwasów AHA, bez efektów ubocznych w postaci szczypania i łuszczenia. Głównym składnikiem produktów linii Lacto Peel jest kwas laktobionowy.

LIGHTENING terapia przeciw przebarwieniowa 130.00 PLN60 minut Rezerwuj Opis

Lightening – linia kosmetyków przeznaczona do redukcji przebarwień. Preparat Lightening 1 może być używany w gabinecie jako zabieg bankietowy, o bardzo silnych właściwościach nawilżających. Podstawowym składnikiem preparatów jest kwas mlekowy.

Manualne oczyszczanie twarzy 90.00 - 120.00 PLN120 minut Rezerwuj Opis

Jest to zabieg przy użyciu maski rozpulchniającej pory, co ułatwia usunięcie zanieczyszczeń oraz darsonvala, który przyspiesza regenerację naskórka

Masaż twarzy, szyji, dekoltu 55.00 PLN45 minut Rezerwuj Opis
Mezoterapia mikroigłowa aciboost+mesoboost 180.00 - 280.00 PLN60 minut Rezerwuj Opis
Mezoterapia mikroigłowa MESOBOOST 150.00 - 250.00 PLN60 minut Rezerwuj Opis

Twarz 150zł Twarz + szyja 200zł Twarz + szyja + dekolt 250zł

Mikrodermabrazja diamentowa 110.00 PLN60 minut Rezerwuj Opis

Jest to mechaniczne usunięcie wierzchniej warstwy naskórka oczyszcza skórę, wygładza płytkie zmarszczki oraz niweluje przebarwienia.

Peeling kawitacyjny 85.00 PLN60 minut Rezerwuj Opis

Jest to oczyszczanie skóry za pomocą ultradźwięków, idealny dla cery naczyniowej, wrażliwej.

Podstawowy zabieg pielęgnacyjny APIS 70.00 PLN60 minut Rezerwuj Opis

Idywidualnie dopasowany zabieg do potzreb skór: naczyniowej, trądzikowej, suchej, wiotkiej, dojrzałej. Na zabieg skłąda się: peeling, wmasowanie serum, maska kremowa, krem na zakończenie zabiegu.

Przeciwzmarszczkowy zabieg kolagenowy ze złota maska Souvre 160.00 PLN60 minut Rezerwuj Opis
Retix C 250.00 PLN60 minut Rezerwuj Opis

Jest to jeden z najskuteczniejszej w kosmetologii estetycznej terapii anti-aging twarzy, szyi, dekoltu.

Główny „bohater” tego zabiegu – RETINOL – czysta postać witaminy A, to jeden z najskuteczniejszych składników wpływających na odmłodzenie i zagęszczenie skóry. Jego działanie wspomaga witamina C i antyoksydanty niezwykle ważne w zapobieganiu starzeniu skóry i procesach jej odnowy.

DLA KOGO:
?utrata jędrności skóry, zmarszczki
?przebarwienia pozapalne
?blizny potrądzikowe
?zaskórniki, otwarte pory
?rozstępy (na ciele)

 

SKIN REVITAL biorewitalizacja skóry - kwas migdałowy 130.00 PLN60 minut Rezerwuj Opis
Skin Revital – linia kosmetyków przeznaczona do biorewitalizacji skóry. Sprawdzi się w przypadku poszarzałej cery, z nierównomiernym kolorytem oraz w przypadku tzw. skóry palacza. Głównym składnikiem produktów Skin Revital jest kwas migdałowy.
X-genia twarz 150.00 PLN60 minut Rezerwuj Opis
Zabieg karboksyterapii 150.00 PLN60 minut Rezerwuj Opis

Jest to zabieg przy pomocy maski CO2 , do każdego typu cery, zabieg bankietowy. Ma za zadanie nawilżanie, rozjaśnianie cery, poprawę owalu twarzy, uelastycznienie, poprawę kondycji problematycznej cery. Idealnie rozjaśnia cienie pod oczami.